nasze produkty

albumy, odbitki, pudła etc

albumy

Idealnym dopełnieniem reportaży czy sesji wykonanych przez nas, jest album. Musicie zgodzić się z nami, że zdecydowanie najlepszą formą oglądania zdjęć, jest właśnie forma namacalna. Uwielbiamy porównywać zdjęcia w albumach do obrazu w ramie. Pięknie zdobiona rama dodaje obrazowi elegancji. Tak samo jest z albumami – dzięki nim zdjęcia prezentują się wspaniale, a reportaże czy sesje są pełniejsze w odbiorze 😉

Wykonujemy albumy w płóciennych oprawach, zaś wydruki znajdują się na twardych kartach, rozkładanych na płasko, na papierze jedwabistym. Na okładce znajduje się okienko, w którym umieszczamy zdjęcie.

Dbamy o bezkompromisową trwałość naszych albumów. Muszą wytrzymać wiele lat, aby Wasze dzieci czy wnuki mogły zajrzeć do Waszych wspomnień. Dlatego albumy wykonywane są ręcznie, z niezwykłą dbałością o detale, blok jest szyty, jedwabisty papier jest odporny na zabrudzenia czy odciski palców.

najważniejsze cechy naszych albumów

  • format 25 x 35 cm
  • papier jedwabisty
  • sztywne karty
  • karty rozkładane na płasko
  • ilość stron: 30 lub 60

Na specjalne zamówienie możemy wykonać album w innym formacie, z wygrawerowanym tekstem czy w innej oprawie. Dla zainteresowanych udostępniamy wzornik.

Aby otrzymać cennik albumów skontaktuj się z nami!

pudełka

każda para, która wykupi u nas reportaż fotograficzny, otrzymuje magiczne pudełko, które zawiera w sobie pendrive ze zdjęciami w formie plików. Jednak, aby pendrive nie leżał w pudle sam i nie było mu smutno, dorzucamy jeszcze wybór odbitek w formacie 15×23 😉

Poza standardowym pudełkiem dla każdej pary, możecie zamówić ich dużo więcej, aby podarować je rodzicom czy świadkom.

Pudełka wyceniamy indywidualnie, jeśli chcesz poznać ich cenę, napisz do nas.

odbitki

Wykonujemy dla Was odbitki Waszych zdjęć. I nie chodzi tylko o zdjęcia wykonane przez nas, ale także i materiały z Waszych zbiorów, na przykład wykonane Waszymi telefonami czy amatorskimi aparatami. Nasze odbitki na papierze jedwabistym charakteryzują się doskonałą jakością oraz najprawdopodobniej najlepszym odwzorowaniem kolorów w Polsce.

Dostępne formaty:

10×10, 10×15, 13×13, 13×18, 13×19, 15×15, 15×21, 15×23, 15×30, 20×10, 15×20, 20×20, 20×30, 30×30, 30×40, 30×45, 30×60, 30×80, 18×24, 18×27.

zobacz wpisy na naszym blogu