cześć, to my!

założyciele Grupy Obiektywni

Całe nasze życie zawsze obracało się wokół fotografii. Założyliśmy wspólnie pierwszy klub fotograficzny, zdobywaliśmy pierwsze nagrody w konkursach, organizowaliśmy pierwszy wernisaż.

Zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. Wierzymy, że to one najbardziej wpływają na całokształt. W międzyczasie zainteresowaliśmy się filmem. Dzięki naszej ogromnej pasji, uporowi i niewielkiej pomocy szczęścia udało nam się. Grupa Obiektywni to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie stworzyliśmy. Jesteśmy z niej dumni. Właśnie dlatego zawsze jesteśmy zaangażowani i wiecznie uśmiechnięci.

Po prostu kochamy to, co robimy.

Lubimy pracować w duecie, bo przyjaźnimy się od lat. Znamy się, jak nikt inny. Razem uzupełniamy się i kształcimy. Być może właśnie dlatego w naszych materiałach widać serce i ogromną ilość energii.

Ponadto w wolnych chwilach podróżujemy, słuchamy rock’n’rolla i kosimy trawę na podwórku. Najważniejsze jednak są dla nas wspaniałe chwile, które przeżywamy z naszymi rodzinami. To one dają nam siłę.

Mieszkamy w północnej Polsce, w małej kociewskiej miejscowości Lubichowo, na skraju Borów Tucholskich, które absolutnie uwielbiamy. Najczęściej pracujemy na Pomorzu, ale nie boimy się wyjazdów w Polskę, zdarzało nam się fotografować w okolicach Częstochowy czy Poznania. Mieliśmy też okazje wykonywać zagraniczne sesje plenerowe.

kamil olszowy

operator filmowy, montażysta

maciej klamann

fotograf

z tego jesteśmy dumni: