Magda i Darek

ślub nad brzegiem morza – Cegielna Rzucewo

Dziś przenosimy się w czasie do sierpnia ubiegłego roku, kiedy w promieniach gorącego słońca nad samym brzegiem Bałtyku wzięli ślub Magda i Darek. Ci, którzy obserwują naszego bloga poznali już tę parę z sesji na Islandii. Teraz przyszedł czas pokazać ich niesamowity ślub.

Przygotowania zorganizowaliśmy w parku, który otacza Hotel Wieniawa w Rekowie Górnym. Stary pałacowy park, piękna para, lampka prosseco – wszystko wpłynęło na luźną i radosną atmosferę.

Ślub cywilny miał miejsce w Cegielni Rzucewo. Tego niesamowitego miejsca chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Otoczony nad brzegiem morza XVIII wieczny budynek, w którym wypalano cegłę, dziś służy za niesamowicie klimatyczną salę balową. Otoczenie pełne zieleni i oszałamiający widok to przestrzeń, gdzie chyba każdy chciałby powiedzieć sakramentalne 'tak’. Najbardziej wzruszającym elementem całej uroczystości były osobiste przysięgi małżeńskie, które Magda z Darkiem ułożyli osobiście.

Wesele poprowadził Wodzirej 202, wysoki wzrostem, ale i z doskonałymi wodzirejskimi umiejętnościami – parkiet rozgrzany był bez przerwy. To co mnie pozostało najbardziej w pamięci to intro do pierwszego tańca, które Darek w tajemnicy przed Magdą nauczył się grać na pianinie. Ciekaw jestem co działo się wtedy w głowie Magdy, ale na twarzy widać było zaskoczenie i wzruszenie.

I teraz ciekawostka, na zdjęciach wprawne oko znajdzie Reni Jusis 🙂 Szukajcie!

A teraz wreszcie czas na zdjęcia. Zapraszamy na niesamowity reportaż z niesamowitego ślubu!

Zobacz inne wpisy na naszym blogu